ul. Stawowa 12
Wrocław

Powiększalniki elektroniczne

Pomoce elektroniczne

Naszą misją jest pomoc osobom, które mają problemy ze wzrokiem. To dlatego oferujemy im kompleksową obsługę, a także dostęp do sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Nasze powiększalniki elektroniczne są przeznaczone dla osób słabowidzących. Ułatwiają im codzienne funkcjonowanie. Pozwalają na czytanie tekstów, a także oglądanie poszczególnych przedmiotów w bardzo dużym powiększeniu. Wystarczy, że użytkownik położy dokument pod kamerą. Następnie na monitorze pojawi się obraz w dużym powiększeniu, co znacznie usprawni oraz ułatwi odczytanie tekstu.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Nie są przy tym również ciężkie, co znacznie ułatwia ich transport.

Powiększalniki dla dzieci i młodzieży

W naszej ofercie można znaleźć również powiększalniki dla dzieci i młodzieży. Są to urządzenia, które dobrze sprawdzą się w szkole, a także podczas wykonywania zadań domowych. To funkcjonalne sprzęty, ułatwiające przede wszystkim czytanie. Osoby ze słabym wzrokiem mogą mieć trudności z czytaniem czy pisaniem, a niezbędną pomocą w tym przypadku będą odpowiednio dobrane urządzenia. Nasi specjaliści pomagają z wyborem poszczególnych rozwiązań, dopasowując je do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby.