ul. Stawowa 12
Wrocław

Monookulary

monookulary

W naszej ofercie można również znaleźć wysokiej jakości monookulary, które idealnie zdają egzamin podczas obserwacji otoczenia. Pozwalają na wnikliwe przyjrzenie się krajobrazom, roślinności czy zwierzętom. Ich dużym atutem są przede wszystkim ich niewielkie rozmiary, a więc z powodzeniem można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce, aby znacząco przybliżyć obraz. Co ważne, ten poręczny sprzęt optyczny pozwala na wyraźne widzenie tego, co znajduje się w oddali, ponieważ został wyposażony w precyzyjne i komfortowe w codziennym użytkowaniu pokrętło, które poprawia ostrość. Oferowane przez nas urządzenie jest bardzo precyzyjne i umożliwia powiększenie od 4x do nawet 10x.

Monookular sprawdza się również w codziennym życiu. Może służyć do odczytywania numeru nadjeżdżającego autobusu czy sprawdzenia rozkładu jazdy pociągów.

Monookular czy lornetka?

Lornetka znajduje szerokie zastosowanie w obserwacji przyrody. Trzeba jednak podkreślić, że zajmuje znacznie więcej miejsca niż monookular. Jest mniej wygodna w transporcie. Pojedynczą lunetę z powodzeniem można schować niemal w każde miejsce, nawet do kieszeni czy przypiąć do plecaka albo kurtki.

W naszym gabinecie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy doradzą Ci wybór odpowiedniego monookularu. Warto zatem się z nami skontaktować w celu uzyskania szczegółów na temat naszej oferty.