ul. Stawowa 12
Wrocław

Czym są okulary lupowe?

p1_763

W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na kompleksowe i indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta. Dlatego oferujemy możliwość wykonania diagnozy z użyciem specjalistycznych urządzeń, leczenia różnorodnych schorzeń, ale również zakupu niezbędnych akcesoriów, które mogą znacznie ułatwić życie. Oferowane przez nas okulary lupowe są często wybierane przez pacjentów z AMD.

Okulary lupowe to lupy, które mieszczą się w standardowych oprawkach okularowych. Mogą znacznie ułatwić przede wszystkim czytanie. Wyróżniają się powiększeniem od 4x do 12x. Pozwalają na zachowanie dużego pola widzenia, a przede wszystkim na odczytanie nawet drobnego tekstu.

Rodzaje okularów lupowych

Nasi klienci mogą liczyć na szeroki wybór okularów lupowych. W ofercie posiadamy m.in. te pryzmatyczne. Jest to dobry wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na czytaniu obuocznym. Zaletą tego typu rozwiązań jest przede wszystkim to, że szkła znajdują się w oprawach okularowych, dzięki czemu pacjent ma wolne ręce i bez trudu może nie tylko czytać, ale również pisać.

Hiperokulary stosuje się w przypadku osób, dla których okulary lupowe pryzmatyczne są niewystarczające, a wiec w ich sytuacji konieczne jest zastosowanie większych szkieł powiększających. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami lub odwiedzenia nas w naszej klinice. Pomożemy dobrać najlepsze okulary, które ułatwią życie każdego pacjenta.